Lai iegādātos preci, jums jāveic tikai dažas darbības 

1. Lai atrastu preci mājas lapā, jūs varat izmantot Preču katalogu un tajā esošās apakšgrupas. Ja preci atrast neizdodas, jūs varat piezvanīt vai atstāt ziņojumu Kontaktos un precizēt informāciju pie mūsu speciālistiem. 

2. Izvēloties vienu vai vairākas preces, jūs varat ievietot tās grozā un noformēt pasūtījumu, tad ar jums sazināsies mūsu konsultanti. Pasūtījumu var veikt arī pa telefonu un mūsu veikalā. 

3. Preces saņemšanas veidi: Preci var saņemt mūsu veikalā(Slāvu ielā 2e, Daugavpilī) vai mēs to nogādāsim pie jums. Vairāk par piegādes nosacījumiem skatieties sadaļā Preču piegāde

4. Apmaksas veidi: Mūsu veikalā var maksāt skaidrā naudā vai veikt bezskaidras naudas pārskaitījumu. Ja preci piegādā kurjers, var maksāt ar priekšapmaksu ar bezskaidras naudas pārskaitījumu vai arī maksāt kurjeram skaidrā naudā, preces saņemšanas brīdī.

5. Jebkuru preci kuras vērtība ir lielāka par 50 EUR var iegādāties Līzingā, noformēšana aizņem dažas minūtes. Visus vajadzīgos dokumentus mēs sagatavosim paši.

6. Jūsu pasūtījuma vai piegādes statusu jūs varat precizēt jebkurā momentā pie mūsu konsultantiem. 

7. Pēc pirkuma veikšanas obligāti saglabājiet čeku vai pavadzīmi, ka arī garantijas talonu, ja tāds ir. 

0

Pirkumu grozs